Transport Minutes ®

Dopravní zpravodajství se zaměřením na zahraničí

Air New Zealand uvažuje o obnově letů do Londýna

Boeing 777-300ER Air New Zealand © Air New Zealand

Boeing 777-300ER Air New Zealand © Air New Zealand

Podle nové zprávy Air New Zealand uvažuje o obnovení letů z Aucklandu (AKL) do Londýna. Letecká společnost nedávno požádala o denní spojení s letištěm na londýnském Heathrow (LHR), ale byla zamítnuta.
 Naštěstí zajistila denní termíny v Londýně Gatwick (LGW) pro potenciální služby již v červenci 2025. Nezbývá však jasné, zda letecká společnost v těchto letech bude pokračovat nebo jaké tranzitní místo by mohla využít.
Boeing 777-300ER Air New Zealand © Air New Zealand
Boeing 777-300ER Air New Zealand © Air New Zealand

Air New Zealand dříve provozoval lety z Aucklandu (AKL) do londýnského Heathrow (LHR) přes Los Angeles (LAX) až do roku 2020, kdy prodal své letištní časy Heathrow za 27 milionů dolarů.

 Air New Zealand je státní vlajkovou leteckou společností Nového Zélandu. Letecká společnost provozuje vozový park A320, A320neo, A321neo, ATR 72-600, 777-300ER, B787-9 a Dash 8-300. Na trasu uvažuje nasadit nejnovější Boeingy 787-9.

O autorovi

Discover more from Transport Minutes ®

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Transport Minutes ®
Přehled ochrany osobních údajů

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání, když se na naše webové stránky vrátíte, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webových stránek považujete za nejzajímavější a nejužitečnější.