Transport Minutes ®

Dopravní zpravodajství se zaměřením na zahraničí

American Airlines rozšiřuje zimní letový řád o osm nových linek do Latinské Ameriky a Karibiku

© American Airlines

© American Airlines

Zatímco začíná léto, zákazníci mohou začít plánovat, jak se letos v zimě dostat pryč, s více možnostmi k návštěvě Karibiku a Latinské Ameriky s American Airlines. V zimě 2024 společnost American rozšíří svou špičkovou mezinárodní síť na krátké vzdálenosti o osm nových tras a lepší služby, které budou nabízet lety do více destinací než kterýkoli jiný americký dopravce v regionu.

„Zákazníci budou mít letos více důvodů, proč si vybrat American Airlines, než kdy předtím, pro nepřetržitou zábavu na slunci,“ řekl Brian Znotins, senior viceprezident pro síťové a rozvrhové plánování v Americe. „Jsme nadšeni, že můžeme pokračovat v rozšiřování naší sítě do regionu s více lety do Karibiku a Latinské Ameriky tuto zimu než kterýkoli jiný americký dopravce kdy.“

Foto © American Airlines

Zimní letový řád společnosti American nabídne o 11 % více odletů a o 10 % více míst ve srovnání s rekordním zimním letovým řádem v roce 2023. Letenky na všechny trasy budou k dispozici v prodeji na webu aa.com nebo v mobilní aplikaci American’s od 20. května.

Nové trasy pro nová plážová dobrodružství

American letos v zimě nabídne spojení do jedné nové destinace a přidá do své sítě sedm nových tras, které cestujícím umožní navštívit známé i neprozkoumané destinace. American je jedinou velkou americkou leteckou společností létající na Svatém Vincentu a Grenadinách (SVD) a bude jedinou americkou leteckou společností létající do La Romana v Dominikánské republice (LRM). Tyto dvě destinace se připojují k více než 20 dalším v regionu, kde American poskytuje jedinou nonstop službu z USA mezi hlavními dopravci.

Letiště odletu Příletové letiště Servisní poznámky Typ letadla
Charlotte (CLT) Svatý Vincenc a Grenadiny (SVD) Nová služba pouze v sobotu od 7. prosince Boeing 737
Miami (MIA) La Romana, Dominikánská republika (LRM) Nová denní služba od 5. prosince Airbus A319
New York (JFK) Bridgetown, Barbados (BGI) Nová denní služba od 5. listopadu Boeing 737
JFK Svatá Lucie (UVF) Nová služba pouze v sobotu od 7. prosince Boeing 737
JFK St. Maarten (SXM) Nová služba pouze v sobotu od 7. prosince Airbus A319
JFK Svatý Vincenc a Grenadiny (SVD) Nová služba pouze v sobotu od 7. prosince Boeing 737
Philadelphia (PHL) Bridgetown, Barbados (BGI) Nová služba pouze v sobotu od 9. listopadu Airbus A321
PHL Libérie, Kostarika (LIR) Nová služba pouze v sobotu od 7. prosince Boeing 737

Více služeb na oblíbených trasách

Aby zákazníci měli více možností, jak si naplánovat zimní cesty, kdy chtějí jet, nabídne American prodlouženou sezónu na mnoha trasách do Karibiku a Latinské Ameriky. Více než 98 % špičkového letového řádu letecké společnosti do regionu bude v provozu po celou zimní sezónu. American také rozšíří provoz na 16 oblíbených trasách od letošního prosince.

Letiště odletu Příletové letiště Servisní poznámky Typ letadla
CLT Antigua (ANU) Zvýšení na denní provoz od 5. prosince Boeing 737
Chicago (ORD) Los Cabos, Mexiko (SJD) Mezi 19. prosincem a 6. lednem 2025 se zvýší na službu dvakrát denně Boeing 737
Chicago (ORD) Nassau, Bahamy (NAS) Zvýšení na denní provoz od 5. prosince Boeing 737
Dallas-Fort Worth (DFW) Comayagua, Honduras (XPL) Zvýšení na dva lety týdně počínaje 5. prosincem Boeing 737
DFW Grand Cayman, Kajmanské ostrovy (GCM) Zvýšení na denní provoz od 5. prosince Boeing 737
DFW Huatulco, Mexiko (HUX) Zvýšení na denní provoz od 5. prosince Embraer E175
DFW Nassau, Bahamy (NAS) Zvýšení na denní provoz od 5. prosince Boeing 737
DFW Oaxaca, Mexiko (OAX) Zvýšení na službu dvakrát denně počínaje 5. listopadem Airbus A320 a A319
DFW Zihuatanejo, Mexiko (ZIH) Zvýšení na denní provoz od 5. prosince Embraer E175
Los Angeles (LAX) Los Cabos, Mexiko (SJD) Mezi 19. prosincem a 6. lednem 2025 se zvýší na službu dvakrát denně Airbus A321
Miami Bonaire (BON) Zvýšení na denní provoz od 5. prosince Boeing 737
Miami Cancún, Mexiko (CUN) Zvýšení na šest letů denně mezi 19. prosincem a 6. lednem 2025 Boeing 737
Miami Ocho Rios, Jamajka (OCJ) Zvýšení na denní provoz od 5. prosince Embraer E175
Miami Tortola, Britské Panenské ostrovy (EIS) Zvýšení na pět letů ve špičce od 7. prosince Embraer E175
Phoenix (PHX) Cancún, Mexiko (CUN) Zvýšení na dva denní lety od 5. listopadu Airbus A321 a Boeing 737
Phoenix (PHX) Puerto Vallarta, Mexiko (PVR) Zvýšení na tři denní lety od 5. listopadu Boeing 737

O autorovi

Discover more from Transport Minutes ®

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

 
Transport Minutes ®
Přehled ochrany osobních údajů

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání, když se na naše webové stránky vrátíte, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webových stránek považujete za nejzajímavější a nejužitečnější.