Transport Minutes ®

Dopravní zpravodajství se zaměřením na zahraničí

Lexus oficiálním vozem Davis Cupu v Ostravě

© Lexus

Modely NX, RX, RZ a LM prémiové japonské značky Lexus se staly oficiálními vozy nadcházejícího kvalifikačního duelu Davis Cupu mezi Českem a Jižní Koreou, který se uskuteční od 31. ledna do 1. února.

© Lexus
© Lexus

V RT Torax Aréně v Ostravě Porubě nastoupí český tým pod vedením Tomáše Berdycha. V týmu figurují hráči Jiří Lehečka, Tomáš Macháč, Jakub Menšík, deblista Adam Pavlásek a nováček Maxim Mrva.

Kvalifikace je dvoudenní. V pátek 31. ledna se hraje od 15:00, v sobotu 1. února začnou zápasy ve 12:00.

Shuttle dopravu jak hráčům a realizačním týmům obou mužstev, tak VIP hostům budou zajišťovat SUV Lexus NX a Lexus RX s hybridním nebo plug-in hybridním pohonem, elektromobil Lexus RZ a také luxusní hybridní van LM s až sedmi místy k sezení

Lexus se pravidelně účastní různých akcí jako oficiální vůz, zejména v oblasti sportu a kultury. Ve světě je partnerem golfových turnajů a turnajů tenisového okruhu ATP, či Filmového festivalu v Benátkách. V Česku je dlouhodobě partnerem golfových turnajů Ladies European Tour a Challenge Tour v golfovém resortu v Berouně, gastro soutěže Bocuse d’Or nebo fashion show návrháře Jana Černého.

O autorovi

Discover more from Transport Minutes ®

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Transport Minutes ®
Přehled ochrany osobních údajů

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání, když se na naše webové stránky vrátíte, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webových stránek považujete za nejzajímavější a nejužitečnější.